Výkup prázdných kazet

Tisková kazeta je pro svého uživatele užitečná jen tehdy, když tiskne. Pak se pro mnohé stává nepotřebnou. Ale prázdná tisková kazeta může být použita znovu v duchu enviromentálního myšlení. Chraňme přírodu společně, pošlete nám své prázdné kazety a my Vám za ně zaplatíme! 

Pokud se Vám nahromadí prázdné originální i alternativní kazety vybraných typů, jsme připraveni od Vás tyto kazety vykoupit. Vykupujeme pouze funkční a nepoškozené kazety uvedených typů. Jiné typy, nebo jinak poškozené kazety Vám nebudou bohužel proplaceny.

Samostatný výkup probíhá podle ceníku, kde jsou uvedeny všechny námi vykupované kazety.

Kazety můžete poslat poštou. Je nutné pamatovat na to, že se kazeta může v průběhu dopravy k nám poškodit a proto dbejte na řádné zabalení. Po provedení vstupní kontroly, která potvrdí jejich další použitelnost, jsou tyto kazety od Vás odkoupeny, o čemž budete písemně informováni. Peníze obdržíte převodem na Vámi uvedený účet, zpravidla ve lhůtě do 14 dnů od obdržení zásilky kazet.

Pokud máte požadavek k výkupu kazet, vyplňte formulář objednávky a zašlete nám ji na adresu vykup@papermax.cz. My Vás budeme kontaktovat a vyřídíme společně vše co bude třeba. Objednávku si stáhnete na stránce ceníku výkupu.